Funkcinės diagnostikos sistema PULS-AS

Įsigykite prietaisą su pasirinkta programine įranga pagal jūsų poreikius:

Dalinė komplektacija – klientas gauna daviklį firminėje (su logotipu) dėžutėje, USB laikmeną, kurioje yra: diagnostinės sistemos programinė įranga, instaliavimo į kliento kompiuterį instrukcijos ir sistemos vartotojo vadovas (elektroninė versija).
Pilna komplektacija – klientas gauna firminį (su logotipu) krepšį, kuriame yra daviklis firminėje dėžutėje, kompiuteris su instaliuota diagnostinės sistemos programine įranga ir sistemos vartotojo vadovą (elektroninę versiją).
Mokymai – į prekės kainą yra įtraukti 8 val. praktiniai mokymai, kaip naudotis diagnostine sistema.

3500,00 5000,00  su PVM

Kiekis Nuolaida Prekės kaina
2-5 5% 3325,00 
6-10 10% 3150,00 
Kiekis Nuolaida Prekės kaina
2-5 5% 3800,00 
6-10 10% 3600,00 
Kiekis Nuolaida Prekės kaina
2-5 5% 4275,00 
6-10 10% 4050,00 
Kiekis Nuolaida Prekės kaina
2-5 5% 4750,00 
6-10 10% 4500,00 
Komplektacija

dalinė komplektacija (be kompiuterio), pilna komplektacija (su kompiuteriu)

Daviklis

be tenzometro, su tenzometru

Produkto kodas: N/A Kategorija:

Paskirtis. Funkcinės diagnostikos sistema  PULS-AS yra skirta registruoti, matematiškai apdoroti stipininės arterijos sienelės svyravimų skleidžiamus akustinius signalus, juos analizuoti ir pateikti rezultatus grafikais, diagramomis ir lentelėmis. Ši sistema turi: naujo tipo pulso bangos daviklį, turintį automatinį prispaudimo lygio įvertinimą; sukurtą matematinį aparatą, skirtą matavimų tikslumui ir patikimumui užtikrinti; sukurtą stipininės arterijos sfigmogramų pulsografinių charakteristikų interpretavimo metodiką. Šios naujos diagnostikos prietaiso savybės daro jį unikaliu, neturinčiu analogų rinkoje ir leidžia iš esmės praplėsti naudotojų ratą. Renkant, kaupiant ir analizuojant stipininės arterijos pulso informaciją, gali būti objektyviai nustatomas šių duomenų koreliacijos su kitų medicininių diagnostinių tyrimų duomenimis laipsnis.

Galimybės. Funkcinės diagnostikos sistema PULS-AS suteikia galimybę objektyvizuotai vertinti: individualų organizmo atsaką į lėtinių procesų eigą, organizmo adaptacijas vaistams, organizmo adaptaciją fiziniams krūviams, organizmo reakciją į dienos režimo ir mitybos pakeitimus, organizmo atsaką į pravedamą ar pravestą kurortinį sanatorinį  gydymą bei rekreacinį poveikį. Taip pat sudaroma galimybė sekti sveiko organizmo procesų svyravimus bei būklę iki ligos pasireiškimo, objektyvizuoti subklinikines būkles.

Naudotojai:

  • šeimos gydytojai – paciento subklinikinių būklių vertinimui, lėtinių susirgimų eigos bei individualizuoto organizmo atsako į terapinį poveikį šeimos gydytojo praktikoje fiksavimui;
  • reabilitologai ir kurortinio-rekreacinio poilsio programų specialistai – reabilitacinio gydymo poveikio organizmui ar kurortinio-rekreacinio poilsio programų poveikio organizmui objektyvizavimui;
  • kineziterapeutai – statinių ir dinaminių fizinių pratimų trukmės ir sudėtingumo parinkimui, atsižvelgiant į gautus duomenis apie žmogaus organizmo reakciją į šiuos krūvius kineziterapeuto darbe.

Taip pat ši diagnostikos sistema gali būti plačiai naudojama armijoje, sudarant galimybę individualizuotai ir sistemiškai vertinti kareivių organizmo kaitos parametrus ir jų fizinės būklės dinamiką.

 

Kompiuterinės pulso diagnostikos vadovas pdf formatu.