Apie mus

Įmonė įkurta 2011 metais. Pagrindinės vykdomos veiklos:

Moksliniai tyrimai ir taikomoji veikla. Įmonės vykdomų taikomųjų mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų kryptis “Sveikatos technologijos ir biotechnologijos”, tematika “Pažangi medicinos inžinerija ankstyvai diagnostikai ir gydymui”. Įmonė kuria ir plėtoja naujus holistinius diagnostikos ir gydymo metodus, kuria technologijas ir programines priemones registruojamiems medicininiams vaizdams ir signalams apdoroti – vaizdų, signalų kiekybiniams parametrams, susijusiems su organų funkcijomis, skaičiuoti ir ankstyviems patologiniams pokyčiams nustatyti. Šią veiklą įmonė vykdo praktiškai nuo pat įsisteigimo 2011 m. Tai labai svarbi įmonės veiklos dalis, padedanti įmonei kurti naujus produktus ir paslaugas ir iš to gauti pajamas, šiuos produktus komercializuojant. Vykdydama MTEPI veiklas įmonė bendradarbiauja su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis – Vilniaus universitetu, Klaipėdos universitetu, Lietuvos sporto universitetu, o taip pat Latvijos „Holistiskas Medicinas un  Naturopatijas Asociacija“. Medicininiai moksliniai tyrimai yra atliekami kartu su privačiomis medicinos klinikomis Lietuvoje ir Latvijoje.

Įmonė yra brandus inovatorius pagal LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos taikomus kriterijus.  Įmonė yra laimėjusi keturis konkursus ES fondų paramai gauti. Naujų produktų ir paslaugų kūrimui bei vystymui per 2017 – 2020 metus iš ES fondų įmonė yra gavusi virš 500 tūkst. EUR paramos ir investavusi virš 200 tūkst. EUR nuosavų lėšų.

Komercinė veikla.  Įmonė gamina ir parduoda kompiuterinės pulso diagnostikos prietaisus PULS-AS. Šie prietaisai yra skirti žmogaus organizmo funkcinei diagnostikai atlikti. Prietaisai parduodami ne tik Lietuvoje, bet ir kitose ES šalyse. Šiuo metu įmonė turi pardavimo atstovus Latvijoje, Belgijoje, Olandijoje ir Rumunijoje. Įmonė taip pat teikia kompiuterinės pulso diagnostikos paslaugas.