Inovatyvios Diagnostikos Centras


Veikimo principai ir naudojimo sritys.
Techniniai parametrai
Naudojamo instrukcija

Teorinis pagrindimas.

Kaip žinoma, natūralus elektromagnetinis laukas prie žemės paviršiaus turi išreikstą rezonansinę struktūrą. Taip yra dėl nuolatinių žemų dažnių elektromagnetinių bangų susidarymo tarp Žemės paviršiaus ir jonosferos. Gyvybės vystymąsis Žemėje vyksta nuolat egzistuojančių rezonansinių elektromagnetinių virpesių fone. Šie virpesiai turi specifinį sinchronizuojantį poveikį visiems gyviems organizmams. Taip pati gamta sukūre. nuolatinį dažnio signalą, padedantį palaikyti normalią organizmo būseną. Šie dažniai yra vadinami Žemės dažniais arba globaliais dažniais. Mūsų planetos elektomagnetinės bangos turi rezonansinį dažnį, kurio pirmoji harmonika yra 7,83 Hz. Toks elektromagnetinis virpesys yra nuolatinis natūralus gyvybės palydovas. Šį rezonansinį dažnį pirmą kartą moksliškai ištyrinėjo profesorius W.O. Šumanas. Todėl šis dažnis šiandien vadinamas Šumano rezonanso dažniu.
Mokslininkų tyrimai parodė, kad šie dažniai yra beveik identiški žmogaus galvos smegenų dažniams. Paaiškėjo, kad elektromagnetinio lauko pirmos harmonikos virpesių dažnis yra tarp alfa ir teta ritmų egzistuojančių žmogaus smegenyse. Iškelta hipotezė, kad organas, kuris yra suderintas priimti šiuos dažnius galvos smegenyse yra kankorėžinė liauka. Galvos smegenų kankorėžinė liauka reguliuoja žmogaus organizmo endokrininės sistemos darbą. Tokiu būdu yra gaminamas hormonas melatoninas, kuris reguliuoja miego periodiškumą, stiprina imuninę sistemą, lėtina senėjimo procesą, turi antioksidacinių savybių, daro poveikį prisitaikymo procesui keičiant laiko juostas.
Žmonijai vystantis, jos veiklos išdavoje atsirado daugybė dirbtinių elektromagnetinių šaltinių, todėl elektromagnetinis virpesių fonas žmogaus aplinkoje iš esmės pasikeitė. Šiuolaikiniai gyventojai panardinti į dirbtinę chaotišką elektromagnetinio lauko būseną, todėl natūralus rezonansinis ritmas ir elektromagnetinio lauko pulsavimas prie žemės paviršiaus yra iškreiptas. Tai sukelia žmogaus organizmo funkcinių sistemų sutrikimus, dėl kurių gali išsivystyti neurozės, širdies ir kraujagyslių bei kitos ligos. Todėl aktualus yra uždavinys sukurti prietaisą – sinchronizatorių, skirtą asmeniniam naudojimui, kuris žmogaus organizmui, generuotų virpesius, atitinkančius naturalų gamtos foną. Šio prietaiso veikimo principas turėtų būti toks, kad jam negalėtų turėti įtakos dirbtiniai elektromagnetiniai laukai. Tam gali būti naudojami specialūs moduliuoti infraraudonųjų spindulių ir garso signalai.
Infra-raudonos šviesos transerferis yra skirtas sukurti specifinį energetinės informacijos poveikio srautą, susidedantį iš trijų komponentų: žemo dažnio elektromagnetinio virpesio, infra-raudonos šviesos ir garso (afirmacijos). Šio prietaiso ypatumas, tai unikali patentuota moduliavimo sistema, kuri atitinka gamtos rezonansinių dažnių elektromagnetinio lauko svyravimus.